ubezpieczenie za granicą
ubezpieczenie

Ubezpieczenie do Francji

# Artykuł w skrócie:
Specjalista radzi, jak wybrać ubezpieczenie do Francji. Opisuje wady i zalety ubezpieczenia NFZ oraz dodatkowych ubezpieczeń. Poleca też multi-porównywarki ubezpieczeń wielu towarzystw z możliwością zakupu przez Internet.

   Francja jest najczęściej odwiedzanym przez turystów krajem na świecie według Światowej Organizacji Turystyki Narodów Zjednoczonych. Zapewne dotarłeś na tą stronę internetową, ponieważ także wybierasz się w podróż do tego niezwykłego kraju z szampana i sera słynącego. Aby Twój wyjazd był w pełni udany i bezpieczny pomogę Tobie wybrać odpowiednie ubezpieczenie do Francji. Jako specjalista do spraw ubezpieczeń zapoznam Cię z innowacyjną metodą na szybkie i skuteczne porównywanie ofert największych towarzystw ubezpieczeniowych. Wybór właściwej polisy stanie się dla Ciebie jasny i prosty a Twój portfel się uśmiechnie.
ubezpieczenie Francja

Francja a ubezpieczenie NFZ

   Wybierając się w podróż do Francji możemy zaopatrzyć się w Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) . Przysługuje ona każdej osobie, która jest ubezpieczona w Narodowym Funduszu Zdrowia. Formularz ten jest dowodem o uprawnieniu do świadczeń zdrowotnych w kraju i ważny jest przez jeden miesiąc. Niestety niewątpliwie poważnym mankamentem tego dokumentu jest fakt, że nie gwarantuje on zwrotu kosztów akcji ratunkowej, poszukiwawczej a także transportu medycznego z Francji. W związku z tym sam NFZ zaleca wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od nagłych wypadków (NW).

Wybieramy dodatkową polisę

   Jeśli bezpieczeństwo i komfort są dla Ciebie istotnym elementem udanej podróży, warto abyś nabył ubezpieczenie turystyczne. Oferty ubezpieczycieli są bardzo szerokie, dlatego chciałbym Ci zaproponować skorzystanie z absolutnej nowości na rynku ubezpieczeń – porównywarki ubezpieczeń wielu firm. Przetestowałem dokładnie tą nową metodę wyboru polis. Muszę przyznać, że jest ona idealnym rozwiązaniem jeżeli nie jesteś znawcą w dziedzinie ubezpieczeń a cenisz sobie wysoką jakość, czas i pieniądze.

   Gdybym miał polecić konkretny serwis, który umożliwia łatwe porównanie wielu ofert i zakup online, byłoby to BM.pl. Korzystając z tej porównywarki ubezpieczeń, zyskujesz dostęp do ofert 10 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki niej w kilka minut możesz sam zdecydować, jaki zakres ochrony najbardziej Tobie odpowiada a następnie kupić wybraną polisę, która zacznie obowiązywać od momentu dokonania przelewu. Zdecydowanie zachęcam do przeprowadzania szybkiej kalkulacji ubezpieczenia do Francji, wszak bardzo łatwo za nie przepłacić. Tylko po co?